Młodsza Księgowa (z elementami administracji)
Asystent ds. Obsługi Klienta (j. niemiecki oraz j. angielski)
Pracownik Magazynu
Pracownik Produkcji
Specjalista ds. Marketingu i PR
Monter (Konstrukcje Aluminiowe)
Specjalista ds. Obsługi Klienta Premium
Kierownik Działu Serwisu
Kierownik Produkcji
IT / MES System Developer
Drukarz flexograficzny
Młodsza Księgowa (z elementami administracji)

W związku z sytuacją zdrowotną w kraju nie zamykamy procesów rekrutacyjnych tylko staramy się ograniczać wszystkie bezpośrednie spotkania. Maksymalizujemy przez to kontakt telefoniczny i wideo rozmowy.

ZACHĘCAMY ZATEM do kontaktu i do rozmów na temat ofert pracy.

W momencie ustabilizowania sytuacji będziemy organizowali spotkania z pracodawcami.


Nasz klient jest jednym z polskich liderów w produkcji zewnętrznych zadaszeń i osłon (pergole, markizy, screenery oraz wiele innych produktów), posiadający jedną z najbardziej popularnych i rozpoznawalnych marek w branży. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do swojej siedziby w Lublinie osoby na stanowisko:

Młodsza Księgowa (z elementami administracji)

Jest to stanowisko pracy podległe bezpośrednio Głównej Księgowej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracowała w dziale księgowości spółki oraz będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną biura, a w szczególności będzie odpowiedzialna za:

 • Dekretację dokumentów w systemie księgowym,
 • Opisywanie faktur oraz innych dokumentów księgowych,
 • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz w rocznych rozliczeniach,
 • Weryfikację prawidłowości dokumentów księgowych,
 • Kontrolę rozrachunków z dostawcami i odbiorcami,
 • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
 • Ewidencję i rozliczanie kosztów produkcji oraz niedoborów i nadwyżek na magazynach,
 • Prace administracyjne związane z obsługą korespondencji firmowej, obsługą gości oraz inne działania biurowe
Oczekiwania pracodawcy:
 • Doświadczenie w dziale księgowości lub w biurze rachunkowym (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości),
 • Chęć rozwoju w obszarze podatkowym i księgowym w dużej firmie produkcyjnej,
 • Umiejętność kategoryzacji kosztów i przydziału ich do odpowiednich kont,
 • Znajomość zagadnień z zakresu przepisów podatkowych i ustawy o rachunkowości,
 • Znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Excel oraz programów typu FK (mile widziany Rewizor i Subiekt),
 • Skrupulatność, dbałość o szczegóły i terminowość,
 • Chęć do pracy w zespole i otwartość na naukę i rozwój,
Oferta pracodawcy:
 • Możliwość rozwoju w firmie produkcyjnej o znanych i rozpoznawalnych markach na rynku polskim jak i europejskim,
 • Szkolenia oraz wdrożenie w stanowisko pracy,
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity związane premiami, kartą zdrowotną lub dofinansowaniem nauki,
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

praca@bkmc.com.pl

lub kontakt z naszym biurem

BKM Consulting
ul. Wojciechowska 5A,20-704 Lublin
tel.: +81 443 50 90, email: biuro@bkmc.com.pl 

 

Jednocześnie prosimy o zamieszczenie Klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia AKTUALNEJ rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy."

Dodatkowa zgoda na przyszłe procesy rekrutacyjne:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę BKM Consulting dla celów prowadzenia PRZYSZŁYCH rekrutacji, w tym na przesyłanie mi ofert pracy oraz udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom."

Informacja o przetwarzaniu Danych Osobowych:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

 • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BKM Consulting, ul. Wojciechowska 5A, 20-704 Lublin,
 • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są dla celów udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na które Pan/Pani aplikuje, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani odrębnej zgody, również dla celów przyszłych rekrutacji.
 • dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych nie będą przetwarzane w innym celu niż przy procesach rekrutacyjnych realizowanych przez administratora . 
 • dane osobowe przetwarzane są przez czas niezbędny dla przeprowadzenia procesu rekrutacji, w którym bierze Pan/Pani udział, a w przypadku wyrażenia przez Pana/Pani osobnej zgody również przez czas trwania przyszłych rekrutacji (nie dłużej niż przez 36 miesięcy - 3 lat), w każdym razie nie dłużej niż do dnia wycofania zgody.
 • Pani/Pana dane osobowe przy realizacji rekrutacji będą poddawane procesowi profilowania w formie zwykłej (nie zautomatyzowanej). Administrator w celu realizacji rekrutacji używa kryteriów wyszukiwania tzw. tagów przez co zyskuje zbiór kandydatów spełniających kryteria dotyczące rekrutacji. Profilowanie danych dotyczą takich kryteriów jak: nazwa stanowiska (hierarchia), specjalizacja stanowiska (doświadczenie), nazwa firmy w której kandydat pracuje, poziom wykształcenia, poziom znajomości języka obcego, miejsce zamieszkania lub preferowane miejsce zatrudnienia, branża w której kandydat pracuje, dodatkowe umiejętności (np. obsługa programów komputerowych, umiejętności techniczne, inne), uprawnienia (np. spawanie, wózki widłowe, suwnice, eksploatacyjne i dozorowe, inne). Każdej osobie przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu względem profilowania jakiego dokonuje administrator.
 • podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowi Pana/Pani zgoda, jak również przepisy ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeksu pracy (art. 221), ustawy z dnia 10 maja 2018 r o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych.
 • zgoda może być w każdej chwili cofnięta, przy czym jej cofnięcie pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie. Cofnięcie zgody powoduje, że Państwa udział w procesach rekrutacji nie będzie możliwy.
 • odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz upoważnieni pracownicy administratora; podmioty przetwarzające dane w jego imieniu (obsługa IT, obsługa prawna, dostawca oprogramowania) ; potencjalni pracodawcy, na rzecz których prowadzona jest lub będzie rekrutacja,
 • przysługuje Pani/Panu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych . 
 • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej stanowi warunek Pani / Pana udziału w procesie rekrutacji. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w BKM Consulting prosimy o kontakt pod adresem email: biuro@bkmc.com.pl lub telefonem +81 443 50 90